Cennik usług w nowym PolsatboxGo

Nowy serwis PolsatBoxGo to odpowiedź Polsatu na coraz większe zapotrzebowanie, zwłaszcza w przypadku młodych widzów na treści telewizyjne, które można odtwarzać na urządzeniach mobilnych, kiedy się chcę i jak się chcę.

Koszt PolsatBoxGo

Pakiety dostępne przez serwis zostały podzielone pod kątem przystępności, tematykę oraz rodzaj oferowanej rozrywki. Istnieją dwa pakiety filmowe. Pierwszy – pakiet premium to dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych oraz olbrzymią biblioteką VOD, w której znajdziemy filmy dopiero po premierze kinowej lub telewizyjnej, oraz klasyki. Ten pakiet będzie nas kosztować 30 złotych w promocji i 40 złotych przy standardowej opłacie. Innym pakietem filmowym jest ten złożony z kanałów HBO, Cinemax oraz AXN. Tutaj także mamy dostęp do biblioteki zawierającej tytuły produkowane przez powyższe stacje. Za całość musimy zapłacić 25 złotych. Za 20 złotych więcej możemy wykupić pakiet z pełnym dostępem do bibliotek Polsatu oraz 10 kanałów TV. Za 45 złotych będziemy mieć dostęp do wszystkich produkcji Polsatu – jednakowo tych najnowszych jak też starszych.

Oprócz tego istnieją też dwa pakiety sportowe. Pierwszy pozwala na śledzenie rozgrywek I ligi piłkarskiej w Polsce. Drugi pakiet jest nieco bardziej rozbudowany. W standardowej cenie 50 złotych i 40 złotych w promocji zyskamy dostęp do transmisji na żywo z rozgrywek polskiej ekstraklasy, ligi hiszpańskiej, angielskiej, włoskiej oraz francuskiej. To też możliwość śledzenia wydarzeń z Ligi Mistrzów oraz walki o mistrzostwo świata w siatkówce i to w wydaniu męskim jak też żeńskim.

Czym jest PolsatBoxGo?

W dużym skrócie PolsatBoxGo jest następcą popularnego serwisu Ipla i w swojej konstrukcji przypomina inne serwisy telewizyjnej. Jest połączeniem telewizji internetowej i aplikacji do oglądania kanałów cyfrowych. Dostęp do serwisu jest możliwy jednakowo przez urządzenia mobilne jak tablet czy komputer oraz smartfon, ale też za pośrednictwem telewizora Smart. Wszystko, co musimy mieć to odpowiednia aplikacja, która na telewizorach może być już zainstalowana oraz stały dostęp do Internetu. W przypadku urządzeń mobilnych aplikacje musimy pobrać za pośrednictwem Google Play, jak i App Store.

Serwis nie wymaga od nas żądnych zobowiązań. Aby korzystać z usług PolsatBoxGo, nie trzeba podpisywać długoterminowej umowy. Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu i dokonasz płatności za jeden z wybranych pakietów tematycznych. Następnie przez miesiąc możesz cieszyć się jego zawartością. Kiedy chcesz zrezygnować, wystarczy na miesiąc przed zaprzestać płacenia ustalonej ceny.

Leave a Reply