Gdzie obejrzeć online film „Włoskie wakacje”?

„Włoskie wakacje” to bardzo lekki, ciepły, przyjemny film – idealny na wieczór we dwoje, samotne popołudnie czy seans z rodziną. Obraz jest dziełem znanego, brytyjskiego aktora, Jamesa D’Arcy, który odpowiada za scenariusz oraz reżyserię. Film miał swoją premierę 9 lipca 2020 roku, a więc właśnie w wakacje. Rok ten nie pozwalał na takie wyjazdy turystyczne jak wcześniej, więc dobrze jest przynajmniej na chwilę przenieść się do pięknej, włoskiej Toskanii, obserwując jej malownicze krajobrazy na ekranie. Gdzie można obejrzeć film online? O czym opowiada i kto w nim występuje?

tablet photo

Kilka słów o „Włoskich wakacjach”

„Włoskie wakacje” to film z 2020 roku, określany jako komediodramat brytyjsko-włoski. Rzeczywiście, jest to obraz, który każdego nieco wzruszy i na każdej twarzy wywoła uśmiech. Tematem przewodnim filmu jest relacja ojca i syna – trudna, skomplikowana, pełna zaszłości i niezrozumienia. Mężczyźni zyskują jednak szansę na jej naprawienie. Będą też mogli uzdrowić swoje obecne życia, które nie układają się dokładnie tak, jakby tego chcieli. We „Włoskich wakacjach” główne role – co ciekawe – odgrywają Liam Neeson i Micheál Richardson

, czyli ojciec i syn w prawdziwym życiu. Panowie potrafili więc świetnie wcielić się w swoje role i stworzyć wiarygodne postacie. Liam Neeson to filmowy Robert – artysta, który dawniej odnosił sukcesy i który żyje przeszłością. Jack utrzymuje z ojcem tylko sporadyczne kontakty. Kiedy jednak będzie potrzebował pieniędzy na spełnienie swojego wielkiego marzenia, postanowi sprzedać rodzinną willę w Toskanii – od lat niezamieszkaną. Do pomysłu przekonuje ojca, jednak na miejscu okazuje się, że dom popadł w ruinę i przed sprzedażą będzie wymagał gruntownego remontu. Z tego powodu „włoskie wakacje” obu mężczyzn znacznie się przedłużą. Będzie to jednak okazja do przeprowadzenia gruntownego remontu w całym swoim życiu.

„Włoskie wakacje” w TV internetowej

We „Włoskich wakacjach” naprawdę można się zakochać, ponieważ film dotyka tematów uniwersalnych, ważnych dla każdego człowieka. Do tego dochodzą wspaniałe widoki, świetnie uchwycone na filmie. Dowiadujemy się trochę więcej o regionalnej kuchni, muzyce, a także mieszkańcach. Malownicze krajobrazy sprawiają zaś, że widzowie po seansie „Włoskich wakacji” chcą natychmiast wsiąść do samochodu czy samolotu i odwiedzić Toskanię. Film można teraz oglądać w legalnej telewizji internetowej, co jest bardzo wygodne. Można go włączyć w każdej chwili, gdy tylko ma się na to ochotę. Dzięki temu widzowie zyskują ogromny komfort i mogą się skupić na seansie. Nie muszą dostosowywać się do momentu emisji w tradycyjnej telewizji. Mogą też zawsze zatrzymać odtwarzanie, gdy wymaga tego sytuacja. „Włoskie wakacje” to bardzo przyjemny film, który niewątpliwie warto obejrzeć. Dobrze, że można to już teraz zrobić w TV online!

Leave a Reply