Oglądaj filmy szybciej i taniej

Większość z nas spędza czas wieczorami, oglądając filmy w kinie lub w telewizji. Obecnie istnieje nowoczesny sposób oglądania filmów, i to przez Internet. Odkąd sieć stała się popularna i szeroko dostępna, ludzie szukają sposobu na pobieranie filmów. Ale ta metoda stała się męcząca, a nawet doprowadziła do pobierania plików niskiej jakości. Teraz możemy oglądać filmy za darmo online

Nieograniczona liczba filmów

Serwisy społecznościowe przyniosły wiele zmian. Firmy produkujące wideo, takie jak Warner Bros, dostrzegły w tym ogromny potencjał i wyraziły zgodę na legalne przesyłanie filmów za niewielką sumę pieniędzy lub za darmo. W ten sposób w sieci pojawiły się filmy za darmo, które całkiem niedawno mogliśmy oglądać jedynie na ekranach kin. Istnieje wiele stron internetowych, które oferują bezpłatne pobieranie filmów. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp i wybrać dowolny film, który ci się podoba, bez ograniczeń. Możesz także pobrać dowolną liczbę filmów. Chociaż niektóre strony pobierają opłatę za transmisję na żywo, nadal możesz wybrać tylko bezpłatne. Oglądając filmy online, najprawdopodobniej zaoszczędzisz dużo pieniędzy. Wystarczy że policzysz, ile kosztuje bilet weekendowy do kina dla czteroosobowej rodziny.

Gdy pobieramy filmy, często okazuje się, że są one bardzo niskiej jakości. Filmy dostępne online są często wysokiej jakości, szczególnie filmy i zdjęcia. Filmy mają dobrą jakość obrazu, a dźwięk jest wyraźnie słyszalny. Daje to również możliwość oglądania filmów, które zostały niedawno wydane. Będziesz także mieć możliwość włączenia napisów i dowolnego języka, którego chcesz używać. Filmy online można oglądać bez konieczności pobierania. Zwykle, gdy znajdziesz film w Internecie, musisz go pobrać i poczekać, aż cały film się zakończy, aby móc go oglądać. Ale w trybie online nie musisz czekać na zakończenie, możesz zacząć od razu seans

Oglądaj na ekranie telewizora

Jeśli masz szybkie łącze internetowe, możesz przesyłać strumieniowo filmy i programy telewizyjne online. Strumieniowe wideo to po prostu oglądane w czasie rzeczywistym, zamiast pobierania całego pliku na komputer. Streaming internetowego wideo ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjną usługą telewizyjną. Po pierwsze, jest zwykle znacznie tańszy niż abonament kablowy. Będziesz także mieć o wiele większą kontrolę nad tym, co oglądasz i kiedy oglądasz, zamiast polegać na harmonogramach telewizyjnych i składzie kanałów. Co najlepsze streaming wideo ma znacznie mniej reklam niż zwykła telewizja.

Istnieje kilka różnych sposobów przesyłania strumieniowego wideo z Internetu na telewizor. Najprostszym rozwiązaniem jest zakup dekoder . Urządzenia te są łatwe w konfiguracji, łatwe w użyciu i znacznie tańsze niż niektóre inne opcje przesyłania strumieniowego przez Internet. Istnieje kilka dekoderów strumieniowych do wyboru. Oto kilka innych dobrych opcji:

  • Amazon Fire TV Stick: To proste urządzenie Amazon podłącza się bezpośrednio do portu HDMI telewizora. Jeśli jesteś już członkiem Amazon Prime, będziesz mieć dostęp do wielu filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem usługi Instant Video Amazon.
  • Apple TV : To pudełko do przesyłania strumieniowego od Apple umożliwia wyświetlanie treści od głównych dostawców, takich jak Netflix i Hulu, a także możliwość wypożyczania i kupowania filmów w sklepie iTunes Store. Może to być dobry wybór.
  • Chromecast : to urządzenie firmy Google pozwala używać smartfona lub tabletu do strumieniowego przesyłania wideo na telewizor. Chociaż jest niedrogi, pamiętaj, że to urządzenie nie jest samodzielnym produktem, jak te wspomniane powyżej – Chromecast pozwala tylko „przesyłać” coś z urządzenia na telewizor.

Bez względu na wybraną opcję przesyłania strumieniowego, skonfigurujesz urządzenie, wykonując te same podstawowe czynności:

  • Podłącz urządzenie do odpowiednich portów w telewizorze. Twoje urządzenie powinno zawierać instrukcje pokazujące, z których portów należy korzystać.
  • Przełącz telewizor na właściwy kanał wejściowy. Powinieneś być w stanie użyć przycisku Input na pilocie telewizora, aby wybrać właściwy.
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby podłączyć urządzenie do sieci Wi-Fi. Niektóre urządzenia mogą także korzystać z bezpośredniego połączenia za pomocą kabla Ethernet.
  • Jesteś gotowy, aby wybrać usługę wideo i rozpocząć strumieniowe przesyłanie wideo z Internetu na telewizor.

Leave a Reply