„Psy 3” online – gdzie oglądać w sieci?

„Psy 3. W imię zasad” – kontynuacja legendarnego cyklu sensacyjnego Władysława Pasikowskiego. Film miał premierę w serwisach streamingowych. „Psy 3” online

Trzydzieści lat minęło, jak jeden dzień

Władysław Pasikowski długo nadwyrężał cierpliwość fanów każąc im czekać prawie 30 lat na premierę kolejnego filmu o losach byłego funkcjonariusza służby bezpieczeństwa Franciszka Maurera, pseudonim Franz (w tej roli ponownie Bogusław Linda). Wydawałoby się, że premiera poprzednich części była jakby wczoraj, a tu minęło odpowiednio 28 i 26 lat. W tamtych czasach nikt by nie pomyślał o nieograniczonym dostępie do filmów w domowych warunkach, a teraz każdy fan wie gdzie znaleźć „Psy 3” online, gdyż niedawno miały swoją premierę.

Powrót Franza Maurera, co się pozmieniało?

Franz wraca. Jednak kolejny raz nie jest to powrót przyjemny – tym razem po odsiadce dwudziestu pięciu lat kary w więzieniu wychodzi na wolność. Nie jest to powrót łatwy – nie ma już niczego, co zostawił przed trafieniem za kratki, wszystko dookoła się pozmieniało. Stare przyjaźnie zmurszały, koneksje wygasły, prawie wszystko zweryfikował czas, praktycznie nic mu nie zostało. Jedyną osobą, która chce z nim „gadać”, jest jego były informator ze służb bezpieczeństwa. Przy jego pomocy dociera do swojego przyjaciela z czasów służby – Waldemara Morawca, pseudonim nowy (w tej roli ponownie Cezary Pazura). Wraz ze starym przyjacielem podejmują próbę odnalezienia jego syna i walki ze skostniałym systemem policyjnym. Czy im się uda? Żeby się dowiedzieć, koniecznie musisz obejrzeć „Psy 3” online.

Czy film ogląda się dobrze? Czy można go polecić?

Odpowiedzi na oba pytania są twierdzące. Film jest naprawdę bardzo dobry i ogląda się go z zainteresowaniem. Władysław Pasikowski ponownie potwierdził swoją najwyższą klasę, jeśli chodzi o warsztat reżyserski, a także scenopisarski. Tak jak i w poprzednich częściach trylogii twórca potrafi prowadzić fabułę, nie nuży widzów. Film obfituje w wiele wątków sensacyjnych oraz multum scen akcji, jest naprawdę dobrze zrealizowany, jeśli chodzi o kino gatunkowe. Oprócz Bogusława Lindy oraz Cezarego Pazury, którzy grają głównych bohaterów w filmie „Psy 3”, pojawia się cała plejada najznamienitszych polskich aktorów, chociażby można wymienić Marcina Dorocińskiego, Mirosława Bakę, Jana Frycza czy bardzo zdolnego aktora młodego pokolenia – Sebastiana Fabijańskiego. Koniecznie musisz zobaczyć „Psy 3. W imię zasad”!

Dostęp do filmu „Psy 3. W imię zasad”. Gdzie zapoznamy się z losami Franza Maurera?

Tym, którzy spóźnili się na premierę kinową polecamy obejrzeć „Psy 3” online. Najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie produkcji właśnie w internecie. Dobrodziejstwa globalnej wioski zapewniają nam łatwy dostęp do treści filmowych. Czy wiesz gdzie znaleźć „Psy 3” online?

„Psy 3. W imię zasad” na platformach dystrybucji internetowej

Telewizja internetowa to jeden z lepszych wynalazków naszych czasów. Dzięki niej będziesz mógł obejrzeć film „Psy 3” online bez wychodnia z domu! Jedną z przystępniejszych telewizji internetowych jest IPLA, gdzie bez zbędnych ograniczeń zobaczysz najnowszy film Władysława Pasikowskiego! Rozsiądź się wygodnie w fotelu, odpal internet i możesz się cieszyć seansem!

Leave a Reply